Venkovní sezónu jsme letos plánovali zakončit ve Velké Bystřici, kde se poslední zářijový víkend vysazoval park v rámci akce Jsme ze stejné planety 2. Na akci jsme se poctivě připravili a vyrazili celkem v pěti lidech, abychom se dokázali rychle postarat o naše zákazníky. Maty s Michalem se postarali o burgery z vyzrálého hovězího masa, já servíroval jeden wrap za druhým, Verča měla pod palcem paštiky a panna cottu a Ondra se staral o objednávky a pokladnu. Asi nebudu přehánět, když řeknu, že jsme měli pocit, že lidem u nás chutnalo. Prodalo se to všechno tak rychle!

Na akci jsme se seznámili s Honzou a Magdou Grolichovými, kteří nás oslovili, zda bychom nechtěli být se stánkem na jejich akcičce Burdžák ve Velaticích o týden později. Protože to jsou milí lidé a Velatice jsou kousek od Brna, rozhodli jsme se, že tam vyrazíme. Nabídka byla podobná jako týden dříve, jen jsme místo jednoho druhu paštiky nasadili dýňovou polévku. Akce moc fajn, taková vesnická jarmarková záležitost. Hamburgery mizely pod rukama. Bylo to cajk.

Teď už se chystáme na otvíračku Matyho chalky v Zábrdovicích a na svatomartinskou husu. Stan, gril a další vybavení na venkovní catering je zazimován, ale já se už stejně těším, že ho co nejdříve ve 2016 vytáhneme…

Martin Kostka

Share This