Catering Matyho chálky

Jídlo, o kterém si vaši hosté budou ještě dlouho povídat

Pokrmy připravujeme ze sezónních surovin, nepoužíváme polotovary a vaříme poctivě. Za naší prací se skrývá skutečné kuchařské řemeslo, hodiny odpracované v kuchyni, které nelze nahradit žádnou chemií. Kromě nápaditosti a fortele je naší velkou devizou flexibilita. Uděláme vám akci na míru podle vašich požadavků. Přijedeme kamkoli v České republice a jsme vybavení na vaření pod širým nebem. Máme stany, stoly, lavice a celou polní kuchyni.

Svatební hostiny

Několikachodový oběd s kompletním servisem nebo pohodové grilování s chuťovkami? Svatba na starobylém statku, v zámeckém skleníku nebo v kempu? To vše umíme.

Open air

Vaše hosty, návštěvníky společenských akcí nebo účastníky sportovních klání nasytíme na hřišti, na louce nebo v parku. Zajistíme jídlo a nápoje, postavíme stany, rozmístíme stoly.

Konference

Firemní prezentace, konference či večírky. Všude tam dodáme kompletní občerstvení nebo připravíme třeba jen studené delikatesy, které svým partnerům snadno naservírujete sami.

Naši zákazníci

Děláme maximum pro to, aby byli spokojeni

S Matyho chálkou jsme spolupracovali v letošním roce poprvé a pevně věřím, že ne naposled. Tento tým je velice profesionální a ochotný vyjít vstříc. Jídlo je nepopsatelně dobré a to vše zvládají s úsměvem na tváři. Za JIC (Jihomoravské inovační centrum) dáváme alespoň 110 %. Děkuji ještě jednou za spolupráci a budeme se těšit někdy příště.

Tereza Krpcová

Jihomoravské inovační centrum

Při plánování svatby jsme se poohlíželi po neotřelém a originálním cateringu a první ochutnávka u Matyho nás přesvědčila, že budou dobrá volba. Za bezproblémovou domluvu, skvělé menu a příjemný kolektiv dáváme 5 hvězdiček. Pokud hledáte flexibilní a moderní cateringovou službu, jste na správném místě.

Mária a Pavel

Novomanželé

Napište nám!

Každému chutná něco jiného a proto vždy připravujeme nabídku individuálně

15 + 13 =

Tým Matyho chálky

Jsme nadšenci do vaření, pro které se z koníčka stalo pravidelné řemeslo
Čtěte dál